Láska vytrvá

Láska vytrvá - Sabina Wurmbrandová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabina Wurmbrandová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska vytrvá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska vytrvá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabina Wurmbrandová. Číst Láska vytrvá Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1948, kdy sovětská propaganda tvrdila, že se křesťané ve východním bloku těší plné náboženské svobodě, zatkla rumunská tajná policie faráře Richarda Wurmbranda. Důvodem byla jeho komunistickému režimu nepohodlná snaha zachovat věrnost vlastnímu přesvědčení a duchovní službě. Kniha Láska vytrvá je skutečným příběhem Sabiny Wurmbrandové, která po uvěznění svého manžela se sama záhy ocitá v pracovním táboře. Podmínky tam jsou strašlivé, ale i na tomto místě si uchovává víru i vytrvalou křesťanskou lásku. Po propuštění Sabina pokračuje ve své předchozí křesťanské práci, třebaže nemá žádných zpráv o manželovi a dokonce ani neví, zda je ještě vůbec naživu. Za lidsky zoufalých okolností a navzdory komunistické represi se Sabina snaží předávat křesťanské poselství a spolu s dalšími budovat ilegální komunitu věřících i ve stínu státem ovládané loutkové církve. Oba manželé se nakonec znovu shledávají a po odchodu na Západ zakládají organizaci Hlas mučedníků, která se stává ve svobodném světě mluvčím pronásledované církve.


...cí rodina a vztahy - toho si Češi cení nejvíc ... Láska k manželke - viete, ako na to? | Slovo+ ... . LoveStory hledá, co můžeme udělat proto, aby naše přátelství, manželství nebo vztahy napříč generacemi fakt za něco stály ... Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy. Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy nezanikne." 1Kor 13, 1-8 (Kral, ČE ... Láska | Bibleinfo.com ... . Láska nikdy nezanikne." 1Kor 13, 1-8 (Kral, ČEP) Odkazy E-knihu „Láska vytrvá" si můžete půjčit v knihovně. | V roce 1948, kdy sovětská propaganda tvrdila, že se křesťané ve východním bloku těší plné náboženské svobodě, zatkla rumunská tajná policie faráře Richarda Wurmbranda. Důvodem b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY