Losos v kaluži

Losos v kaluži - Markéta Lukášková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Lukášková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Losos v kaluži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Losos v kaluži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Lukášková. Číst Losos v kaluži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny. Je spíš ten typ holky, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná!


...Losos v kaluži Přidat komentář. blackoutzuzi ... Losos v kaluži : Společenská próza : Nejlepší audioknihy ... ... . 14. května. Na knížce mě nejvíc bavila ta pestrost jazyka. ... Kupte knihu Losos v kaluži od Markéta Lukášková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Hledáte Losos v kaluži od Markéta Lukášková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Lukášková, Markéta: Losos v kaluži. Svižně napsaná prvotina Markéty Lukáškov ... Losos v kaluži - Markéta Lukášková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Svižně napsaná prvotina Markéty Lukáškové je vyprávěná z perspektivy mladé ženy tápající v osobním životě a z perspektivy její babičky, která už svůj život musí bilancovat. Zajímavé rozvržení vyprávění a jazykovou obratnost však autorka v tomto případě vyplýtvala na ... L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY