Neviditelný svět

Neviditelný svět - Liz Moore | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Moore
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditelný svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neviditelný svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Moore. Číst Neviditelný svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malá Ada vyrůstá v 80. letech v Bostonu se svým otcem Davidem, výstředním a osamělým ředitelem počítačové laboratoře. David vychovává i vzdělává svou dceru sám a denně ji bere s sebou do zaměstnání, kde se plachá Ada seznamuje se světem virtuální reality a programováním přirozeného jazyka. Když však začne Davidovi selhávat paměť i mysl, začne dospívající Ada pátrat a odkrývat střípky jeho tajemné minulosti.


...Informativní kniha „Neviditelný svět" (číst výňatek) pomůže mladým vědcům naučit se vše, co chtějí vědět o mikroskopech a pozorování mikroskopem ... ‎Neviditelný svět on Apple Books ... .Mohou začít tím, že si nastudují historii mikroskopu, jeho konstrukci a základní principy práce s tímto optickým přístrojem. Člověk je nejzáhadnější tvor na Zemi. Tělo člověka se zdá být dokonalým biostrojem, který vykonává různé funkce, jak vnější, tak vnitřní. Pohybujeme se v trojrozměrném ... Neviditelný pes První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996. Lidové noviny. 20.5.2020 | Svátek má Zby ... Neviditelný Svět kolem nás - YouTube ... . Pohybujeme se v trojrozměrném ... Neviditelný pes První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996. Lidové noviny. 20.5.2020 | Svátek má Zbyšek Neviditelný pes Politický cirkus ... SVĚT: Křesťané v ohrožení ... Automobilky stojí, nevyrábějí nic, ani benzínové, ani elektrické vozy. Kdo ví, kdy se výroba obnoví, a k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY