Otrávené duše

Otrávené duše - Petr Švec | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Švec
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Otrávené duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otrávené duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Švec. Číst Otrávené duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Raskovice. Místo, kde čas ubíhá líným tempem poklidného maloměsta. Místo, kde byste mohli žít. Monika Kloučková dostává příležitost učit na zdejší základní škole a společně s přítelem vyhlíží novou životní kapitolu. Šťastné chvíle však blednou pod tíhou nočních můr a podivných událostí, jejichž střípky se skládají v hrůznou mozaiku. Městečko sužuje démonická bytost prahnoucí po krvi a utrpení. Není zvyklá prohrávat, tentokrát však narazila na důstojnou soupeřku. Dokáže ji zlákat do svých řad? Námluvy mohou začít. Monika stojí před nelehkým úkolem. Aby se vzepřela silám, které ji touží ovládnout, bude muset probudit odvrácenou stranu svojí duše. Silnější, odhodlanější… a temnější. Raskovice. Místo, kde zlo sílí každým dnem. Místo, kde byste mohli zemřít.


... trailer napínavého románu Otrávené duše ... Otrávené duše | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . https://www.svecpetr.cz Raskovice. Místo, kde čas ubíhá líným tempem poklidného maloměsta. Místo, kde byste mohli žít. Monika ... Osobně si myslím, že Otrávené duše není vůbec špatná prvotina, autorovi držím pěstí a jsem zvědavý kam se jeho tvorba posune. kaffa. 1 08.08.2019. Mysteriózní román "Otrávené duše" očima autora aneb Jak jsem kuňkal na YouTube :-) Nesmějte se mému nebohému přednesu. Bylo to moje poprvé :-) KDO JSEM. Obyčejn ... Otrávené duše - Petr Švec | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Bylo to moje poprvé :-) KDO JSEM. Obyčejný chlap a bývalý šuplíkový pisálek. S tím je však konec! Už nechci psát pouze pro sebe, ale hlavně pro Vás, milí čtenáři. Vy jste moje hlavní inspirace a ... Všechny informace o produktu Kniha Otrávené duše - Petr Švec, porovnání cen z ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY