Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů

Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů - Olivier Clerc, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Olivier Clerc,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olivier Clerc,. Číst Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize: Rytířství vztahů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem. V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými i se sebou samými. Díky cvičením, jež tato kniha a hra zároveň nabízí, vás těchto pět jednoduchých a účinných dohod dovede k tomu, čím skutečně jste, a naučí vás plně přijmout sebe sama i ostatní. Nastoupíte tak cestu vlády nad sebou samými, a to prostřednictvím tří níže uvedených etap: 1 – POZORNOST Uvědomíte si, co vás od dětství formovalo. 2 – PROMĚNA S pomocí moudrosti Pěti toltéckých dohod se zbavíte všeho, co vás omezovalo, a znovu objevíte svou svobodnou vůli. 3 – ZÁMĚR Jste na cestě ke zvládnutí svého života, abyste mohli projevit svou svobodu a vyjádřit svou vnitřní sílu. Je nyní na Vás hrát tak, aby vaše pozornost a váš záměr byly ve shodě s tím nejlepším ve vás.


...téckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s jinými lidmi i se životem ... Olivier Clerc, Marc Kucharz: Pět toltéckých dohod Dona ... ... . V knize provázející tuto hru Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné vztahové rytířství, jež nám umožní rozvíjet dokonalé vztahy s jinými ... Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli sami se sebou, s jinými lidmi i s vlastním životem. V knize, jež je doplňkem společenské hry, Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné rytířství, které nám umožní rozvíjet dokonalé .. ... Pět toltéckých dohod Dona Miguela Ruize - Rytířství vztahů ... ... . V knize, jež je doplňkem společenské hry, Olivier Clerc představuje toltéckou cestu jako skutečné rytířství, které nám umožní rozvíjet dokonalé ... Pět toltéckých dohod je schopno změnit náš život tím, že nahradí tisíce omezujících dohod, které jste uzavřeli se sebou samými, s ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY