Atlas velkých měst celého světa

Atlas velkých měst celého světa - Miralda Colombo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miralda Colombo
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas velkých měst celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas velkých měst celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miralda Colombo. Číst Atlas velkých měst celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato velkoformátová kniha nabízí čtenářům ve věku 7–11 let úchvatné turné po 20 nejkrásnějších, nejvýznamnějších a nejzajímavějších velkých městech světa. Seznámí je nejen s mapami jednotlivých měst, jejich kulturními památkami, význačnými stavbami a historií, ale nabídne také tipy, jak město nejlépe poznat, jaké trasy zvolit, jaká místa navštívit a jaké tradiční speciality ochutnat, případně kde je možné nejlépe se pobavit a odpočinout si. Kniha se tak stane originálním itinerářem budoucích, nebo třeba jen virtuálních cest.


...aný atlas „Atlas velkých měst celého světa" pro všechny čtenáře školou povinné vás provede po velkých městech celého světa ... Atlas velkých měst celého světa | Agátin svět ... . V každé ze světových metropolí se dozvíte něco o její historii, nejznámějších památkách a stavbách, tipy na zajímavá místa a také to, kde ochutnáte známé kulinářské ... Všechny informace o produktu Kniha Atlas velkých měst celého světa, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlas velkých měst celého světa. Atlas velkých měst celého světa je úplně jiný a vlastně to ani tak není obyčejný atlas, ale spíš nádherný průvodce pro dě ... Kniha: Atlas velkých měst celého světa | Knihy.ABZ.cz ... . Atlas velkých měst celého světa je úplně jiný a vlastně to ani tak není obyčejný atlas, ale spíš nádherný průvodce pro děti. Rozhodně ho musíte mít ve své knihovně! Pojďte nakouknout dovnitř. Atlas velkých mě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY