Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké

Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké - Barbora Charvátová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Charvátová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Charvátová. Číst Máma v kuchyni: S chutí pro malé i velké Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přestala jste věřit, že vás vaření bude bavit? Já ho miluju! A v kuchyni experimentuju. Vyhýbám se polotovarům a náhražkám. Při výběru surovin se řídím hlavou, při vaření citem – a zatím mi to vychází. Určitě vám nemusím říkat, že si děti někdy u jídla dost navymýšlejí a je složité vymýšlet stále nové recepty. Do knihy jsem jich vybrala 70 a u všech najdete informaci o tom, pro jak staré děti se hodí, a tipy na jejich vylepšení, aby chutnaly i tatínkům.


... koláč s tvarohem a rebarborou (pro dospělé) Věděla jsem naprosto přesně, na co mám chuť, ale nenašla jsem na to recept ... Máma v kuchyni 2 - Barbora Charvátová od 246 Kč - Heureka.cz ... . Inspirace nakonec vzešla od mých oblíbených Kluků v akci, a vlastně se od originálu ani tak moc neliší. Kniha Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i velké na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Máma v kuchyni 2: S chutí pro malé i... Název: Máma v kuchyni 2 - S chutí pro malé i velké. Autor: Barbora Charvátová. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky ... Kniha Máma v kuchyni 2 - S chutí pro malé i velké ... ... ... Název: Máma v kuchyni 2 - S chutí pro malé i velké. Autor: Barbora Charvátová. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Pro děti; Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; ISBN: 978-80-264-2853-4. EAN: 9788026428534. Objednací kód: NA371824 Jmenuji se Barbora a jsem máma, která kromě své malé holčičky miluje také vaření. Moje kuchyně j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY