Pan Králík a továrna na čokoládu

Pan Králík a továrna na čokoládu - Elys Dolan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elys Dolan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Králík a továrna na čokoládu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pan Králík a továrna na čokoládu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elys Dolan. Číst Pan Králík a továrna na čokoládu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak se vyrábějí čokoládová vajíčka? Možná to není tak jednoduché, jak si myslíte! V továrně, kterou řídí králík (pro vás pan Králík), mají poslední dobou dost napilno. Šéf se rozhodl zvýšit výrobu a slepičky dělnice i jednorožec Edgar, kontrolor kvality, z toho mají pořádně zamotanou hlavu. Když dojde k několika pracovním úrazům, vstupují do stávky. Pan Králík je však natolik posedlý svou vizí, že se rozhodne ve výrobě pokračovat sám… A jak to celé dopadne? To se dozvíte v této veskrze zábavné komiksové knížce, která pobaví malé i velké čtenáře svou originalitou, působivým grafickým zpracováním a praštěným smyslem pro humor.


...an Králík a továrna na čokoládu | Elys Dolan ... Pan Králík a továrna na čokoládu Svojtka & Co. s. r. o. ... . Pan Králík a továrna na čokoládu | Víte, jak se vyrábějí čokoládová vajíčka? Možná to není tak jednoduché, jak si myslíte! V továrně, kterou řídí králík (pro vás pan Králík), mají poslední dobou dost napilno.Šéf se rozhodl zvýšit výrobu a slepičky dělnice i jednorožec Edgar, kontrolor kvality, z ... Pan Králík a továrna na čokoládu Autor: Dolan, Elys Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025621615 ISBN: 978-80-256-2161-5 Origi ... Pan Králík a továrna na čokoládu - Elys Dolan | KOSMAS.cz ... ... . EAN: 9788025621615 ISBN: 978-80-256-2161-5 Originál: Mr. Bunny's Chocolate Factory Překlad: Šustrová, Blanka Popis: 1× kniha, vázaná, 32 stran, česky Rozměry: 25,2 × 25,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) 50+ videos Play all Mix - KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU - VERUKA YouTube Karlík a továrna na čokol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY