Příběhy Starého Antonia

Příběhy Starého Antonia - Subcomandante Marcos | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Subcomandante Marcos
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy Starého Antonia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy Starého Antonia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Subcomandante Marcos. Číst Příběhy Starého Antonia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Texty Subcomandanta Marcose mají mnoho obdivovatelů a byly jim jednomyslně přiznány literární kvality, ať se jedná o komuniké, poezii nebo prózu mísící a překračující tzv. tradiční žánry. Marcos prostřednictvím svých textů vystupuje jako vizionářský politický analytik a současně jako „interpret“ domorodého myšlení a kultury.„První vesnice, do níž jsme v roce 1985 vstoupili jako zapatisté, je vesnice Starého Antonia. Zde působil svým způsobem jako překladatel, když nám vysvětloval, čím jsme byli a čím bychom měli být. Současně probíhal proces proměny vlastního nitra zapatismu. Starý Antonio je mostem, který umožňuje partyzánům z hor přijít k lidem,“ říká Marcos v závěru knihy.


...hy Starého Antonia Autor: Marcos, Subcomandante Nakladatel: Nakladatelství Anarchistické federace EAN: 9788090643925 ISBN: 978-80-906439-2-5 Originál: Relatos de El Viejo Antonio Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 10,4 × 14,7 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Anarchismus není pouhá anarchie • Blogy Respektu ... . vydání) Kniha: Příběhy Starého Antonia - Subcomandante Marcos. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Příběhy Starého Antonia stáhnout knihu pdf, epub, mobi, docx, txt, fb2. Rozhodli jsme se vám dát knihu ... Příběhy Starého Antonia - Marcos Subcomandante — Kniha.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Příběhy Starého Antonia stáhnout knihu pdf, epub, mobi, docx, txt, fb2. Rozhodli jsme se vám dát knihu „Příběhy Starého Antonia". Chcete-li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY