Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest

Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest - Mantak Chia, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mantak Chia,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mantak Chia,. Číst Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato příručka pro obnovení zdraví mužských pohlavních orgánů a udržování kvalitního sexuálního života do vysokého věku obsahuje podrobné pokyny nejen k technikám na odstraňování energických blokád reprodukčních orgánů a obnovu její fyziologické funkčnosti, ale také staletími prověřené metody léčby zvýšené prostaty a prevence rakoviny této žlázy. Přináší rovněž velmi cennou sestavu cviků pro každodenní praxi a praktické instrukce doplněné důležitými informacemi o výživových a bylinných doplňcích. Autoři také objasňují principy masáže na povzbuzení sexuální energie a regeneraci prostaty a seznamují s taoistickými praktikami, které bly donedávna udržovány v tajnosti a které využívají pohlavní síly k účinné léčbě různých tělesných orgánů. Všechny popisy jsou pro názornost doplněny množstvím ilustrací. Ačkoliv je většina zmiňovaných postupů zaměřena především preventivně, obsahuje kniha i několikdůležitých technik s léčebnými a regeneračními účinky, které mohou využít i pacienti v různých fázích onemočnění. Mantak Chia je světově uznávaný mistr čchi-kungu a vnitřní alchimie. Jeho systém Univerzální léčivé Tao si za téměř čtyři desítky let získal desítky tisíc oddaných následovníků po celém světě. Mistr Chia je autoremtéměř desítek knih, které postupně vycházejí také v češtině. Autoři také objasňují principy masáže na povzbuzení sexuální energie a regeneraci prostaty a seznamují s taoistickými praktikami, které bly donedávna udržovány v tajnosti a které využívají pohlavní síly k účinné léčbě různých tělesných orgánů. Všechny popisy jsou pro názornost doplněny množstvím ilustrací. Ačkoliv je většina zmiňovaných postupů zaměřena především preventivně, obsahuje kniha i několikdůležitých technik s léčebnými a regeneračními účinky, které mohou využít i pacienti v různých fázích onemočnění. Mantak Chia je světově uznávaný mistr čchi-kungu a vnitřní alchymie. Jeho systém Univerzální léčivé Tao si za téměř čtyři desítky let získal desítky tisíc oddaných následovníků po celém světě. Mistr Chia je autoremtéměř desítek knih, které postupně vycházejí také v češtině.


... Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest od Mantak Chia,William U ... Kniha Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest ... ... . Wei? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest. ... Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest: Zobrazit více informací Advokát Macek Vám radí Dnešní zprávy 07:56. Fámy o Kimově smrti se šíří i v KLDR. Objevilo se nařízení s jeho podpisem ... Kniha: Čchi kung pro zdravou pro ... Čchi kung pro zdravou prostatatu a pohlavní svěžest ... . Objevilo se nařízení s jeho podpisem ... Kniha: Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest Autor: Mantak Chia ; William U. Wei - Tato příručka pro obnovení zdraví mužských pohlavních orgánů a udržování kvalitního sexuálního života do vysokého věku, obsahuje podrobné pokyny nejen k technikám na ... Všechny informace o produktu Kniha Čchi kung pro z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY