Dozvuky mých lásek

Dozvuky mých lásek - Graeme Simsion | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Graeme Simsion
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Dozvuky mých lásek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dozvuky mých lásek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graeme Simsion. Číst Dozvuky mých lásek Online je nyní tak snadné!

POPIS


IT specialista a příležitostný pianista Adam Sharp se „už dívá do hlavně padesátky“, když jeho poklidný život v Norwichi s partnerkou, kocourem a návštěvami nemocné matky rozčeří e-mail od dávno ztracené lásky, půvabné herečky Angeliny. Nemůže uvěřit, že si na něj po letech vzpomněla. Nostalgie i nespokojenost s vlastním životem ho nakonec přimějí spálit všechny mosty a rozjet se za bývalou milenkou, kterou kdysi málem požádal o ruku a na niž nikdy nedokázal zapomenout. V malebné burgundské vesnici na něj ve venkovském sídle nečeká jen Angelina, ale i její srdečný manžel Charlie, který Adama opíjí skvělým vínem, vyvařuje složité pokrmy a baví ho veselými historkami z jejich manželství, zatímco stále krásná Angelina se nepokrytě snaží o opětovné sexuální sblížení. Adam se namáhavě snaží vyznat ve vlastních citech i v tom, do jaké hry se dal zatáhnout, ale také vyřešit vztah k partnerce Claire, kterou nechal v Anglii… To všechno za soundtracku jeho milovaných hitů, které podbarvují hrdinovu dramatickou cestu k bolestnému prozření, že v životě na rozdíl od písní nestojí láska vždycky nad vším ostatním.


... mých lásek 2017; Kdo chce moji smrt / Projekt manželka / Smrt nebo slávu / Ztracené jezero 2015; Kniha Dozvuky mých lásek je v ... E-kniha: Dozvuky mých lásek (Graeme Simsion) | Martinus ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 29x: Knihotéce: 5x: Chystám se číst: 15x: Chci si koupit: 4x: Dozvuky mých lásek Autor: Simsion, Graeme Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020443632 ISBN: 978-80-204-4363-2 Originál: The Best of Adam Sharp Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dozvuky mých lásek - Simsion Graeme, porovnání cen z internetových obchodů, hodn ... Dozvuky mých lásek - Graeme Simsion | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Dozvuky mých lásek - Simsion Graeme, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dozvuky mých lásek - Simsion Graeme. Elektronická kniha Dozvuky mých...SOUVISEJÍCÍ KNIHY