Naše parta

Naše parta - Karel Ptáčník | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Ptáčník
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše parta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše parta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Ptáčník. Číst Naše parta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prázdniny party kluků z Prahy vypadají na první pohled obyčejně. Dva měsíce s rodiči na chatě u jezera nezní nijak zvlášť lákavě a jistě si dovedete představit něco mnohem zábavnějšího. Jenže tohle nejsou ledajací kluci a prázdniny tedy taky nebudou ledajaké. Honza Čapek řečený Bimbo je šéfem party, ale má se co ohánět, aby jeho autorita vydržela. Navíc musí neustále odrážet útoky nepřátelských Pysků. A co teprve když se ukáže, že mezi chataři došlo ke krádeži, a podezření padne právě na kluky…Pátý svazek edice Knihovna pro děti 21. století.


...os Play all Mix - Naše parta - Xindl X YouTube; Divokej Bill - 15 - celé album - Duration: 39:09 ... Nevlastní bratr a naše parta - #2 - Wattpad ... . Bessie Podroužkov á 1,682,652 ... 50+ videos Play all Mix - Ta naše parta YouTube; I vote STB (I vote SPD - Parody) - Duration: 2:21. Quido MC 102,789 views. 2:21 ⭐ Prezidentský AZ-kvíz - Duration: 4:44. Dr. ... Provided to YouTube by Believe SAS Naše parta toulavá · Šlágr Parta Mejdan snů ℗ Česká Muzika Released on: 2019-01-01 Author: Karel Peterka Composer: Karel Peterka Auto-generated by YouTube. Naše parta. Karel Ptáčník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení ... Naseparta.cz ... . Naše parta. Karel Ptáčník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY