Potomci mlčení

Potomci mlčení - Sabine Dittrichová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Dittrichová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Potomci mlčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Potomci mlčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Dittrichová. Číst Potomci mlčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo jsem a odkud pocházím? Zásadní otázky, které se honí hlavou Jael Winterstejnové poté, co při letní procházce v Porýní náhodou objeví náhrobní kámen se svým jménem. Pátrání po příběhu, který se skrývá za náhrobkem, se stává nejen cestou do minulosti vlastní rodiny, ale dotýká se i dalších temných tajemství. Zavede ji do Prahy i někdejších Sudet. Z romantické Prahy a zapadlých vesniček severních Čech však nedýchá jen historie, ale také láska… Živě vyprávěný, napínavý a osobitý příběh, ve kterém se střetává životní postoj vícero generací, otevírá se téma viny a odpuštění, pomsty i usmíření a jenž vede k neobyčejnému vyrovnání se s německo-židovskou i německo- -českou minulostí, válkou a odsunem.


... mlčení Autor: Dittrichová, Sabine Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020442734 ISBN: 978-80-204-4273-4 Originál: Erben des Schweigens Překlad: Linhartová, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Potomci mlčení Sabine Dittrichová - Praha - Sbazar.cz ... . vydání) Potomci mlčení jakoby nevěděli, na jaké židli sedět: jsou historický román? Jsou román ze současnosti? Sociální román o multikulturnosti současné Evropy (a České republiky)? Je to milostný příběh? Nejsou nic z toho a vlastně svým způsobem i kouskem od všeho. Body dolů také za těžkopádný překlad a taky redakční ... S více než ročním zpožděním se mi do rukou dostala knížka německé spisovatelky ... Kniha Potomci mlčení - Sabine Dittrich | Dobré Knihy.cz ... . Body dolů také za těžkopádný překlad a taky redakční ... S více než ročním zpožděním se mi do rukou dostala knížka německé spisovatelky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY