Proč muži lžou a ženy pláčou

Proč muži lžou a ženy pláčou - Allan Pease, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Allan Pease,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč muži lžou a ženy pláčou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč muži lžou a ženy pláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Pease,. Číst Proč muži lžou a ženy pláčou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? Rozdíly mezi muži a ženami, nedorozumění a konflikty jsou i v jednadvacátém století součástí života stejně, jako tomu bylo v době, kdy se Adam poprvé pohádal s Evou. Publikace světoznámých autorů nabízí srozumitelný, humorný a někdy i lehce šokující pohled na největší záhady týkající se obou pohlaví.


...žka je pokračováním úspěšné knihy "Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" ... Proč muži lžou a ženy pláčou - daryzivota.sk ... . Potom , co jsem byla z první knihy nadšená jsem si přečetla i tuto a nebyla jsem vůbec zklamaná. Opět jsem se tu dozvěděla velice zábavnou formou jak jsou muži jiní a že za to vlastně ani nemůžou. PROČ PRÁVĚ TATO KNIHA. Je to pár dnů, co jsem s velkým nadšením dočetla knihu „Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách", kterou napsali manželé Allan a Barbara Peaseovi.Vyšla u nás v češtině v roce 2001. Když jsem se dozvěděla, že Peaseovi sepsali další knihu, ... Proč muži lžou a ženy pláčou - Allan Pease | Databáze knih ... .Vyšla u nás v češtině v roce 2001. Když jsem se dozvěděla, že Peaseovi sepsali další knihu, druhý díl, který volně navazuje na první knihu, „Proč muži lžou a ženy pláčou ... Kupte knihu Proč muži lžou a ženy pláčou (Allan Peasovi, Barbara) v ověřeném obchodě. Prolistujte str...SOUVISEJÍCÍ KNIHY