Suvenýr

Suvenýr - Tess Gerritsenová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tess Gerritsenová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Suvenýr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Suvenýr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tess Gerritsenová. Číst Suvenýr Online je nyní tak snadné!

POPIS


V depozitáři bostonského Crispinova muzea leží dokonale uchovaná mumie, Madam X. Podle všech známek jde o staroegyptský artefakt, soudní lékařka Maura Islesová však odhalí, že tělo je ve skutečnosti oběť vraždy z nedávné doby. Pak je v muzeu objevena další skrýš s pozůstatky zabité ženy a nato archeoložka Josephine Pulcillová najde v kufru svého auta mumifikovanou mrtvolu třetí oběti. Jde o zrůdný dárek, nebo spíš o temnou výhrůžku? Pak Josephine zmizí... Po městě se zjevně pohybuje šílený a okázale provokující vrah a Mauře s Jane Rizzoliovou z bostonského oddělení vražd zbývá zoufale málo času, chtějí-li tohoto „archeologického zabijáka“ dopadnout dřív, než do své sbírky přidá nový hrůzný exponát.


...os Play all Mix - Waldemar Matuška SUVENÝR YouTube WALDEMAR MATUŠKA (celý album) - Trezor (1990)_Rip vinyl LP - Duration: 42:15 ... Suvenýry - GeoWiki ... . niemminnen 15,536 views Souvenirs bought at USPTO Museum Shop - Patent pending T-shirt & patent holder mug cup.jpg 640 × 640; 123 KB Souvenirs de Wanda Landowska.jpg 3,180 × 3,883; 2.08 MB Souvenirs d`un coucher de soleil - panoramio.jpg 3,498 × 4,112; 1.32 MB sou·ve·nir (so͞o′və-nîr′, so͞o′və-nîr′) n. A token of remembrance; a memento. [French, from Old French, to recall, memory, from Latin subvenīre, to come to mind : sub-, su ... Souvenir - definition of souvenir by The Free Dictionary ... . A token of remembrance; a memento. [French, from Old French, to recall, memory, from Latin subvenīre, to come to mind : sub-, sub- + venīre, to come; see gwā- in Indo-European roots.] souvenir (ˌsuːvəˈnɪə...SOUVISEJÍCÍ KNIHY