Žádná voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy

Žádná voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy - Osho | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Žádná voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žádná voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Žádná voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zahoďte vědro s vodou – s vaším egem, s vaší myslí, s vašimi iluzemi. Nechte ho, ať se rozpadne: voda zmizí, odraz luny zmizí – žádná voda, žádná luna, prázdnota v ruce... A to je osvícení: když je ve vašich rukou prázdnota, když je všechno prázdné, když nikdo neexistuje, dokonce ani vy – protože pokud jste tady vy, je tady i vědro, staré vědro. V tomto svazku seznamuje autor čtenáře s podstatou zenu a s pravou povahou osvícení. Svěžím podáním zenových příběhů nám zprostředkovává esenci zenu v celé jeho kráse a mystériu. Jeho komentáře otřásají monotónním stereotypem každodenního života a otevírají nám cestu k pochopení základů existence a k nalezení našeho pravého já. To, že existujete v tomto světě, je sen; skutečnost je, že existujete v božství. To, že jste na trhu, je sen; skutečnost je, že jste nikdy neodešli z centra existence, nikdy jste neodešli od Boha. To, že jste odešli na trh, je sen – a sen může pokračovat libovolně dlouho, neplatí pro něj žádný časový limit. Pokud si myslíte, že jste tělo, je to sen – nikdy jste nebyli tělo. Pokud si myslíte, že jste se narodili a zemřete, je to sen – nikdy jste se nenarodili a nikdy nezemřete, to je nemožné.


...voda, žádná luna: Rozjímání nad zenovými příběhy ... Osho | Prodej knih ... . Osho ... s vaší myslí, s vašimi iluzemi. Nechte ho, ať se rozpadne: voda zmizí, odraz luny zmizí - žádná voda, žádná luna, prázdnota v ruce... A to je osvícení: když je ve vašich rukou prázdnota, když je všechno prázdné, když nikdo neexistuje, dokonce ... Podtitul: Rozjímání nad zenovými příběhy - Zahoďte vědro s vodou - s vaším egem, s vaší myslí, s vašimi iluzemi. Nechte ho, ať se rozpadne: voda zmizí, odraz luny zmiz ... Žádná voda, žádná luna - Rozjímání nad zenovými příbehy ... ... . Nechte ho, ať se rozpadne: voda zmizí, odraz luny zmizí - žádná voda, žádná luna, prázdnota v ruce... Obsah knihy: Žádná voda, žádná luna - Rozjímání nad zenovými příbehy. Zahoďte vědro s vodou - s vaším egem, s vaší myslí, s vašimi iluzemi. Nechte ho, ať se rozpadne: voda zm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY