Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi

Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi - Pavel Hanzal | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hanzal
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hanzal. Číst Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Astrologie krok za krokem - učebnice výkladu horoskopu v praxi nabízí každému zájemci jedinečnou příležitost pochopit princip astrologické práce. Autor v knize poskytuje veřejnosti praktický postup výkladu horoskopu od A do Z, včetně různých vychytávek. Vedle samotné praxe obsahuje kniha i základní astrologický slabikář s nezbytnými teoretickými základy, jakož i odpovědi na nejčastější otázky studentů astrologie. Součástí je i doporučení etických pravidel astrologa. S pomocí této učebnice se může astrologii naučit svépomocí úplný laik. Ovšem díky svému obsahu je vhodná i pro zkušenější astrology, kteří si můžou ověřit svoje postupy a znalosti.


...ogie krok za krokem - učebnice výkladu horoskopu v praxi nabízí každému zájemci jedinečnou příležitost pochopit princip astrologické práce ... Tip Astrologie - vybersi24.cz ... . Autor v knize poskytuje veřejnosti praktický postup výkladu horoskopu od A do Z, včetně různých vychytávek. Astrologie krok za krokem - učebnice výkladu horoskopu v praxi nabízí každému zájemci jedinečnou příležitost pochopit princip astrologické práce. Autor v knize poskytuje veřejnosti praktický postup výkladu horoskopu od A do Z, včetně různých vychytávek. Astrologie krok za krokem - učeb ... Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi ... . Autor v knize poskytuje veřejnosti praktický postup výkladu horoskopu od A do Z, včetně různých vychytávek. Astrologie krok za krokem - učebnice výkladu horoskopu v praxi nabízí každému zájemci jedinečnou příležitost pochopit princip astrologické práce. Autor v knize poskytuje veřejnosti praktický postup výkladu horoskopu od A do Z, včetně různých vychytávek. ASTROLOGIE KROK...SOUVISEJÍCÍ KNIHY