Atlas zvířat celého světa

Atlas zvířat celého světa - Nicolas Grimaldi | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Grimaldi
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas zvířat celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas zvířat celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Grimaldi. Číst Atlas zvířat celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7–11 let průvodcem po světě zvířat, která obývají naši planetu. Typická zvířena jednotlivých světadílů a geografických oblastí je ztvárněna v ilustracích Febe Sillaniové, doprovázených krátkými texty, které o zvířatech přinášejí podstatné informace a fakta, ale i mnohé zajímavosti. Savci, ptáci i vodní živočichové jsou představeni ve svých přirozených biotopech a kniha nabízí i kuriozity typu nejrychlejší a nejpomalejší, největší a nejmenší, jakož i nejroztomilejší zvířata.


... informace o produktu Kniha Atlas zvířat celého světa, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlas zvířat celého světa ... Atlas zvířat celého světa - Knihkupectví Luxor ... . Atlas zvířat celého světa Atlas velkých měst celého světa Atlas jídla celého světa Tyto velkoformátové knihy jsou určené pro čtenáře ve věku 7-11 let. Hledáte Atlas zvířat celého světa od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Atlas zvířat celého světa 5,0 (2x) Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7-11 let průvodcem po sv ... Atlas zvířat celého světa od 235 Kč - Heureka.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Atlas zvířat celého světa 5,0 (2x) Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7-11 let průvodcem po světě zvířat, která obývají naši planetu. Typická zvířena jednotlivých světadílů a geografických oblastí je ztvárněna v ilustrac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY