Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy

Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy - Steven Pressfield | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steven Pressfield
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Pressfield. Číst Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Měli jste někdy v noci před spaním vizi člověka, kterým byste se mohli stát, práce, které byste mohli dosáhnout, díla, které byste chtěli vytvořit? Jste spisovatel, který nepíše, malíř, který nemaluje, nebo podnikatel, který nikdy nezaložil podnik? Potom znáte Odpor: temnou sílu, bránící kreativitě a úspěchu. Steven Pressfield vyhlásil Odporu válku a ve své přísné, strohé a zároveň zábavné knize vás naučí, jak tohoto nepřítele porazit a rozbít tak bloky, které dusí vaši tvořivost. Po přečtení Války umění o sobě mnohé pochopíte. Několik dní jí budete mít plnou hlavu, a pak možná změníte svůj život. Autorův odkaz na Umění války od Sun-c’ je naprosto na místě, neboť Pressfield považuje tvorbu a umění za boj tvůrce se sebou samým. Válka umění vyšla poprvé v roce 2002. Od té doby se dočkala překladů do mno-ha světových jazyků a stále patří mezi nejprodávanější knihy o kreativitě. Inspirovala a stále inspiruje statisíce čtenářů z celého světa. Slovy autora: „ Většina z nás má dva životy. Ten, který žijeme, a potom nežitý vnitřní život.” Není to škoda?


...umění Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy ... Válka umění - Steven Pressfield, 2017, český jazyk | E ... ... . ... Válka umění je především stručný, úderný a praktický návod k vytrvalosti v jakékoli tvůrčí sféře či třeba podnikání - s inspirativním přesahem do duchovní oblasti. Pressfield odhaluje vnitřního nepřítele, kterému čelí každý z nás ... Start by marking "Válka umění: Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy" as Want to Read: ... Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy. Wr ... Válka umění / Najlacnejšie knihy ... ... Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí bitvy. Write a review. Oct 01, 2013 Matthew Bradley rated it it was ok · review of another edition. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY