Zrada rodu Trnhoffů

Zrada rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gareth P. Jones
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrada rodu Trnhoffů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrada rodu Trnhoffů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth P. Jones. Číst Zrada rodu Trnhoffů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix aLeontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí sřezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných „nehod“, zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný?


...du Trnhoffů Autor: Jones, Gareth P. Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020444196 ISBN: 978-80-204-4419-6 Překlad: Hejná, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Dedictvi rodu trnhoffu mlada fronta | Sleviste.cz ... . vydání) Hledáte Zrada rodu Trnhoffů od Gareth P. Jones? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Přečteno za dva dny, plnohodnotné pokračování Dědictví rodu Trnhoffů. mohu jen a jen doporučit! HODNOCENÍ: Čím víc se dostáváte do děje, tím více nemůžete přestat číst, děj je plynulý a utíká hrozně rychle další rafinované pokusy o vraždu, nová rodinná tajemst ... Zrada rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones | Elektronická kniha ... ... . mohu jen a jen doporučit! HODNOCENÍ: Čím víc se dostáváte do děje, tím více nemůžete přestat číst, děj je plynulý a utíká hrozně rychle další rafinované pokusy o vraždu, nová rodinná tajemství .. no co víc si přát. Všechny informace o produktu Kniha Zrada rodu Trnhoffů - Jones Gareth P., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY