Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori

Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori - Tim Seldin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Seldin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Seldin. Číst Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce pro rodiče, kteří chtějí vychovat kreativní, sebejisté a samostatné děti Kniha o montessori výchově je určena pro rodiče a věnuje se jedinečnému období růstu a intelektuálního vývoje dětí od narození do šesti let. Najdete v ní množství praktických aktivit, šitých na míru jednotlivým obdobím vývoje. Publikace je obohacena o nejnovější poznatky z neurovědy, které potvrzují, že montessori metodika podporuje v dětech samostatnost, soustředění a zájem o okolní svět. Prezentované aktivity jsou přizpůsobeny životu současné rodiny, včetně doporučení týkajících se dětí a digitálních zařízení. Autorem knihy je Tim Seldin, prezident Nadace Montessori a předseda Mezinárodní rady pro montessori školy a učitele.


... informace o produktu Kniha Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori ... Vyhledávání, Slovart - knihy moderního člověka ... . Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori Ostatní publikace Průvodce pro rodiče, kteří chtějí vychovat kreativní, sebejisté a samostatné děti Kniha o montessori výchově je určena pro rodiče a věnuje se jedinečnému období růstu a intelektuálního vývoje dětí od narození do šesti let. Najdete v ní množství praktických aktivit, šitých na míru ... Kniha: Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori - Tim Seldin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Jak se dá „žít" Montessori s dětmi od jednoho roku? Takto ... ... . Najdete v ní množství praktických aktivit, šitých na míru ... Kniha: Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori - Tim Seldin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY