Kafka na pobřeží

Kafka na pobřeží - Haruki Murakami | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kafka na pobřeží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kafka na pobřeží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Kafka na pobřeží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patnáctiletý Kafka Tamura žije s otcem v centru Tokia; rozhodne se najít matku a sestru, které před mnoha lety zmizely, a uteče z domova. Skrývá se v knihovně v malém městečku, kde pozná stejně "podivné" kolegy. Párkrát se mu zdá, že matku zahlédl, ale je to mýlka. Setká se i s chlapíkem připomínajícím Forresta Gumpa: neví, jak si koupit lístek na vlak, nezná jméno premiéra, zato rozmlouvá s kočkami… Murakamiho román je další, moderní verzí příběhu o Oidipovi. Hrdina se pokouší uniknout otcovskému (oidipovskému) proroctví: Jednou zabiješ svého otce a jednoho dne budeš spát s matkou. Autor se soustředí na osud dvou individualistů, kteří se nedokážou zařadit do společnosti. Jak bývá u autora obvyklé, dílo obsahuje narážky na kulturní ikony euroamerické kultury, nechybí prostředí bordelů, barů ani fantaskní prvky. Po veleúspěšném Norském dřevu Murakami osvědčil, co skvěle umí: "mix" příběhů a nevtíravé propletení japonské a západní mentality.


... zamiluje do slečny Saeki, bydlí v knihovně a patnáctiletá Saeki se ve snu chodí dívat do jeho pokoje na obraz Kafky na pobřeží, který ji věnoval její milý ... Kafka na pobřeží --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi ... . Kafka se nejprve intimně sblíží s patnáctiletým stínem slečny Saeki a nakonec i s tou skutečnou. Kafka na pobřeží je hodně specifická kniha, kterou asi nejde úplně doporučit, nebo nedoporučit, protože na každého zapůsobí jinak. Je ale dobré ji ale zkusit přečíst, protože leckdo v ní najde možná naprosto klíčové informace o svém žití a případném směřování dál. Kafka na po ... Bikini karneval - Kafka na pobřeží - YouTube ... . Je ale dobré ji ale zkusit přečíst, protože leckdo v ní najde možná naprosto klíčové informace o svém žití a případném směřování dál. Kafka na pobřeží . Haruki Murakami; Haruki Murakami . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Hobby a voľný čas Detektívky Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Romány Klas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY