Mořeplavec

Mořeplavec - Diana Gabaldon | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Diana Gabaldon
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mořeplavec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mořeplavec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Gabaldon. Číst Mořeplavec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od autorky dechberoucích bestsellerů Cizinka a Vážka v jantaru přichází třetí pokračování této mimořádné ságy. K vášnivému setkání Claire s Randallem došlo již dávno. Před dvaceti lety cestovala Claire zpět v čase do 18. století a do náruče galantního Skota jménem Jamie Fraser. Pak se vrátila do svého století, aby porodilal jeho dítě. Věřila, že v tragické bitvě u Cullodenu zahynul. Přesto jna něj nikdy nezapomněla... a její tělo po něm ve snech stále touží. Pak Claire zjistí, že Jamie přežil. Vrací se k němu spolu s jejich dcerou a je odhodlaná zůstat s ním v jeho době. Claire si musí zvolit svůj osud a najít odvahu čelit vášni a bolesti, které jí čekají. A také životu nebezpečným intrikám rozpoutaným v rozděleném Skotska. Čeká ji nebezpečná cesta do neznáma, která navždy zpečetí, nebo definitvně zničí jejich lásku.


...avec. Diana Gabaldon. Četl(a) jsem. Chci přečíst ... Slavní mořeplavci a objevitelé - bastl.cz ... . 4.8 z 5 hvězdiček 59 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy doručení ... Na vlně dobrodružství, vášně a napětí připlouvá již třetí díl série Cizinka. Claire bude na setkání s Jamiem čekat ještě dlouho, ale vy je můžete potkat již ... Mořeplavec je třetí knihou série Cizinka napsa ... Slavní mořeplavci a objevitelé - bastl.cz ... . Mořeplavec je třetí knihou série Cizinka napsanou Dianou Gabaldon.Ve středu zájmu je zdravotní sestra Claire Randallová, která z 20. století cestuje v čase do 18. století na skotské vysočině, kde se vdá za skotského válečníka Jamieho Frasera.Kniha obsahuje prvky historické fikce, romantiky, dobrodružství, science fiction i fantasy. Docela obyčejná v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY