Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií

Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií - Osho | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou věci, které nelze vyjádřit přímo. Jsou tak živé a tak zásadní, že musíte chodit kolem nich. Jsou jako elektrické dráty; nemůžete se jich dotknout přímo, je to nebezpečné. Proto Ježíš tak často promlouvá v podobenstvích. Podobenství je prosté i složité zároveň. Na povrchu je to příběh, uvnitř tajemství. Podobenství je vzdálenou ozvěnou pravdy. Když se bude někdo nepřestane pravdy domáhat, pak v podobenství najde nit. Používám slovo sútra. Je to sanskrtské slovo, které znamená „šňůra, nit“. Podobenství vám nabízí jen nit, náznak, skrytou nápovědu. Musíte hledat, pak vám podobenství krůček po krůčku vyjeví svůj poklad. Ten není zjevný na povrchu. Když se necháte oklamat zjevným, přestanete pátrat po tom, co je skryté. To, co je na podobenství na první pohled zjevné, není to, co skutečně obsahuje. Podobenství je způsob, jak sdělit pravdu mimořádné důležitosti tak, aby i dítě mělo pocit, že jí rozumí. Abyste však objevili skutečný význam podobenství, musíte mít hluboké porozumění. Dítě může mít dojem, že porozumělo, a i velmi zralý člověk může cítit, že mu stále něco uniká.


... a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií ... Osho - Slova jako oheň ( Osho) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Přijď a následuj mne | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií ... Kniha Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií. ... Autor a jeho další knihy. Osho indická, 1931 - 1990. Na dobrú noc - 365 uvoľňujúcich myšlienok na pokojný koniec dňa 2018; Život, láska, smích 1992; Láska, svoboda, samota 2007; Osho - Přijď a následuj mne: Promluvy nad sútrami z evangelií. Osho ... Osho - Přijď a následuj mne Autor: Osho Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369040 ISBN: 978-80-7336-904- Originál: Come Follow to You Překlad: Šubrt, Michal Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Kniha: Přijď a následuj mne -- Promluvy nad sútrami z evangelií - Osho Fungujeme! Vážení zákazní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY