Začarovaná

Začarovaná - Karel Naxera | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Naxera
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Začarovaná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Začarovaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Naxera. Číst Začarovaná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vévodícím motivem knihy je komplikovaný milostný vztah dvou mladých lidí – lékaře a zdravotní sestry – v době transformace našeho zdravotnictví v devadesátých letech minulého století. Hlavní děj se odehrává v západních Čechách, především na Tachovsku a na Plzeňsku. Zprvu bezstarostný lékař si užívá život, zatímco životem poznamenaná sestra bojuje s těžkou depresí. Dívka po několika letech stagnujícího vztahu náhle zmizí. Ze dne na den přestane chodit do práce a odstěhuje se z ubytovny neznámo kam. Mladý muž po ní usilovně pátrá, až se dostane k psychologovi, u kterého se jeho milá tajně léčila. Psycholog ze své pozice nechce a ani nemůže nic vyzradit. Lékař neváhá, vloupá se do jeho poradny a ukradne příslušné magnetofonové nahrávky. Posléze je složitě analyzuje. Psycholog po selhání běžných postupů zkusí u dívky regresní léčbu. Pacientka v transcendentálním stavu popisuje několik minulých životů, z nichž nejvýznamnější je ten poslední. Zde se naplní tragický osud rodiny kulaka z Losiné u Plzně v padesátých letech. Vyšetřovaná se ztotožní s hlavní hrdinkou tohoto příběhu. Dokonce se dostane do kontaktu s dosud žijící osobou z regresního spánku. Tato zkušenost ji posléze vyvede z těžké deprese a ukáže jí další cestu.


... Ella/Začarovaná Ella (2004) Začarovaná Ella Zakletá Ella Ella Enchanted Krajina pôvodu: USA / Irsko / Velká Británie, 2004, 96 min Žáner: Komedie / Fantasy / Romantický / Rodinný Réžia: Tommy O'Haver Scénar: Laurie Craig Hudba: Nick Glennie-Smith, Shaun Davey Kamera: John de Borman Pro ty, kteří mají rádi romantické pohádky, ve kterých nechybí tajemná kouzla a čáry, se v červnu začal natáčet příběh o princezně Mařince a mládenci Černoočkovi ... Začarovaná Ella - TV archív ... . Ti dva se tajně scházejí v lesích poblíž zámku a sní o společné budoucnosti. Jejich… Hra Začarovaná jeskyně je vynikající logickou skládačkou, která příznivce tohoto herního žánru zaručeně nezklame. Tvým úkolem je v časovém limitu odstraňovat drahokamy stejné barvy z hrací plochy. Od ... Začarovaná třída - Ivona Březinová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ti dva se tajně scházejí v lesích poblíž zámku a sní o společné budoucnosti. Jejich… Hra Začarovaná jeskyně je vynikající logickou skládačkou, která příznivce tohoto herního žánru zaručeně nezklame. Tvým úkolem je v časovém limitu odstraňovat drahokamy stejné barvy z hrací plochy. Od...SOUVISEJÍCÍ KNIHY