Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouhý život

Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouhý život - Friedl Fritz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Friedl Fritz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouhý život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouhý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Friedl Fritz. Číst Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouhý život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vás seznámí s modelem pěti funkčních okruhů, které vám dopomohou k tomu, abyste rozpoznali jak své individuální silné stránky, tak své slabiny, a ukáže vám, jakými postupy můžete cíleně podpořit ozdravné procesy ve svém těle. Názorné příběhy pacientů, praktické tipy pro každodenní život, sestava cviků čchi-kung i řada lahodných receptů – to vše je cennou pomocí pro všechny, kteří chtějí aktivně udělat něco pro své zdraví.


...é příběhy pacientů, praktické tipy pro každodenní život, sestava cviků čchi-kung i řada lahodných receptů - to ... Zakon - bazar - Bazoš.cz ... ... Zobrazit celý text Zákon rovnováhy Recept čínské medicíny na dlouhý život Všechny informace o produktu Kniha Zákon rovnováhy - Recept čínské medicíny na dlouhý život - Fritz Friedl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zákon rovnováhy - Recept čínské medicíny na dlouhý život - Fritz Friedl. Kniha: Zákon rovnováhy -- Recept čínské medicíny na dlouhý život - Fritz Friedl Fungujeme! Vážení zákazníci, ... Kniha Zákon rovnováhy - Recept čínské medicíny na dlouhý ... ... . Kniha: Zákon rovnováhy -- Recept čínské medicíny na dlouhý život - Fritz Friedl Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zákon rovnováhy: Recept čínské medicíny na dlouh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY