Flétničkovi – Jak Soprinka našla ztracenou písničku?

Flétničkovi – Jak Soprinka našla ztracenou písničku? - Václav Bratrych, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Bratrych,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Flétničkovi – Jak Soprinka našla ztracenou písničku?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Flétničkovi – Jak Soprinka našla ztracenou písničku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Bratrych,. Číst Flétničkovi – Jak Soprinka našla ztracenou písničku? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reedice úspěšné knihy Hany Šťastné a Václava Bratrycha s veselými ilustracemi Jitky Petrové, s vloženým audio CD a QR kódy (vypravěč J. Lábus) a zpěvníčkem, obsahují příběh rodiny Flétničkových. Rodiny, ve které je náramně veselo, protože si rádi zpívají a hrají. Každá z flétniček má svou písničku. Malá Soprinka trylkuje jako ptáček. Bráška Tenůrek, zní sladce a medově jak spokojená kočička. Mamince Altince, říkají Veselá notička a taťka Basík má hluboký hlas jako medvěd. Jednou se Soprince na procházce s tatínkem v lese stane, že se zaposlouchá do zpěvu ptáčků a dostane se hluboko do tmavých hvozdů. Za tuto troufalost ji les potrestá tím, že jí vezme jejího ptáčka, její písničku… Na audio CD dále učinkují: A. Nellis, V. Sázavský, soubor barokních zobcových fléten Windways a další. Při nahrávání CD nebyly použity žádné elektronické zvuky a nástroje.


...kovi - Jak Soprinka našla ztracenou písničku ... Flétničkovi-Jak Soprinka našla ztracenou písničku / Zboží ... ... . 329,00 Kč 299,00 Kč. První kniha s úvodním příběhem. Flétničkovi - Jak Soprinka našla ztracenou písničku množství ... Flétničkovi - Jak Soprinka našla ztracenou písničku? Autor: Bratrych, Václav a Šťastná, Hana Nakladatel: Váha EAN: 9788090473317 ISBN: 978-80-904733-1-7 Ilustrace: Petrová, Jitka Popis: 1× kniha, 1× CD, vázaná, 44 stran, česky Rozměry: 19,6 × 16,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Notovna.cz Flétničkovi - Jak Sopri ... HudebniDarek.cz, Hudební dárky pro všechny muzikanty ... . vydání) Notovna.cz Flétničkovi - Jak Soprinka našla ztracenou písničku + CD [VAHA 01] - Krásně výtvarně řešená pohádková knížka s vloženým CD pro děti do 10 let a také pro ty v každém věku. Půvabný příběh doprovází nenapodobitelné ilustrace Jitky Petrové. Na CD učinkují vzácní hosté: Jiří Lábus, Alice Nellis, Vítek Sázavský a další. Flétničkovi - Jak Sopri...SOUVISEJÍCÍ KNIHY