Flétničkovi – Kdo to tady bručí?

Flétničkovi – Kdo to tady bručí? - Václav Bratrych | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Bratrych
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Flétničkovi – Kdo to tady bručí?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Flétničkovi – Kdo to tady bručí? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Bratrych. Číst Flétničkovi – Kdo to tady bručí? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veselá pohádková kniha s ilustracemi Jitky Petrové, s vloženým audio CD (vypravěč J. Lábus) a zpěvníčkem, obsahují další z příběhů rodiny Flétničkových. Rodiny, ve které je náramně veselo, protože si rádi zpívají a hrají. Tentokrát vyrazí tatínek Basík se synem Tenůrkem do hor za svými kamarády medvědy Fagůtkem a Tubíčkem. A objeví, že v horách se nežije v norách, jaká že je to krása když zazní basový tón, medvědí překvapení a že „mmmají mmmed mmmoc“ rádi. Střetnou se s uraženým kolotočem a celou situaci nakonec šťastně vyřeší… Na audio CD dále účinkují:V. Sázavský, I. Hrachovec, D. Nykl, D. Staněk – Pueri Gaudentes, Tre Fontane, E. Keglerová, J. Krejča a další. Při nahrávání CD nebyly použity žádné elektronické zvuky a nástroje.


...kovi - Kdo to tady bručí? Autor: Bratrych, Václav Nakladatel: Váha EAN: 9788090473324 ISBN: 978-80-904733-2-4 Ilustrace: Petrová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 44 stran, česky Rozměry: 19,5 × 16 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Dřevěná píšťalka | Flétničkovi - Kdo to tady bručí? - sešit ... . vydání) Veselá pohádková kniha s ilustracemi Jitky Petrové, s vloženým audio CD (vypravěč J. Lábus) a zpěvníčkem, obsahují další z příběhů rodiny Flétničkových. Rodiny, ve které je náramně veselo, protože si rádi zpívají a hrají. Tentokrát vyrazí tatínek Basík se synem Tenůrkem do hor za svými kamarády medv Určeno pro zpěv, doprovodný nástroj (kytara, klavír, cembalo a ... Flétničkovi - Kdo to tady bručí? / Zboží prodejce VÁHA ... ... . Rodiny, ve které je náramně veselo, protože si rádi zpívají a hrají. Tentokrát vyrazí tatínek Basík se synem Tenůrkem do hor za svými kamarády medv Určeno pro zpěv, doprovodný nástroj (kytara, klavír, cembalo aj.), sólo až čtyřhlas zobcových fléten (či jiných dechových nástrojů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY