Námořní právo očima jachtaře

Námořní právo očima jachtaře - Pavel Burkert | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Burkert
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Námořní právo očima jachtaře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Námořní právo očima jachtaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Burkert. Číst Námořní právo očima jachtaře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další naše kniha je z oblasti jachtingu. Na lodi je skipper vždycky ve službě a musí zvládnout nejen nástrahy moře, ale i nástrahy paragra¬fů a právních systémů zemí, v jejichž vodách se plaví. Právě vycházející publikace představuje laický, stručný, leč komplexní výklad práva, týkajícího se pobřežní a mořské plavby sportovních a rekreačních lodí. Jeho znalost je nezbytná, aby se jachtaři vyhnuli konfliktům a nedorozumněním v plavbě a zároveň poskytuje základní návod k chování za všech předpokládaných situací. Informace v textu jsou podané čtivou formou a s nadhledem, aby i jachtař právní laik získal základ¬ní přehled o svých právech a o svých povinnostech.


...ní pohled kniha „ Námořní právo očima jachtaře " zaujme svou úzkou vazbou ... kniha | Boataround Blog ... . Na pouhých 54 stranách najdete popsáno kompletní námořní právo od A do Z. Laický, stručný, leč komplexní výklad práva týkajícího se pobřežní a mořské plavby - tak by se dal jednoduše popsat obsah této knihy. Námořní právo očima jachtaře Autor: Burkert, Pavel Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383667 ISBN: 978-80-87383-66-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 56 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Na lodi je skipper vždycky ve službě a musí zvládnout nejen nástr ... Námořní právo očima jachtaře - MAGNETPRESS.cz ... . vydání) Na lodi je skipper vždycky ve službě a musí zvládnout nejen nástrahy moře, ale i nástrahy paragrafů a právních systémů zemí, v jejichž vodách se plaví.Na lodi je skipper vždycky ve službě a musí zvládnout nejen nástrahy moře, ale i nástrahy paragr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY