Šelmy a jejich chov: v ilustracích Jitky Mašínové

Šelmy a jejich chov: v ilustracích Jitky Mašínové - Dana Holečková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Holečková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Šelmy a jejich chov: v ilustracích Jitky Mašínové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šelmy a jejich chov: v ilustracích Jitky Mašínové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Holečková. Číst Šelmy a jejich chov: v ilustracích Jitky Mašínové Online je nyní tak snadné!

POPIS


V další knize z úspěšné série "Artia" seznamuje autorka - dlouholetá ředitelka zoologické zahrady ve Dvoře Králové - RNDr. Dana Holečková čtenáře s životem šelem v přírodě, kde a jak žijí, jak loví a čím se živí, jak vychovávají svá mláďata a které druhy jsou ohroženy. Kniha pojednává celkem nejen o známých suchozemských šelmách, jako jsou lvi, tygři, lišky, medvědi, vlci apod., ale také o těch, které žijí ve vodě, jako lachtani, tuleni, rypouši či mrož. Nechybějí v ní ani údaje o tom, jak jsou chovány v zajetí. Vynikající obrazový doprovod ke knize namalovala Jitka Mašínová.


... jejich chov Autor: Holečková, Dana Nakladatel: Aventinum EAN: 9788074420870 ISBN: 978-80-7442-087- Ilustrace: Mašínová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 17,5 × 25 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Knihy > Hobby a voľný čas > Zvieratá a chov > Iné druhy ... ... . vydání) Kniha: Šelmy a jejich chov -- v ilustracích Jitky Mašínové - Dana Holečková ... Vynikající obrazový doprovod ke knize namalovala Jitka Mašínová. (a jejich život i chov v ilustracích Jitky Mašínové) Předmětná hesla Šelmy Etologie Chov zvířat. Kniha je zařazena v kategoriích ... V další knize z úspěšné série "Artia" seznamuje autorka - dlouholetá ředitelka zoologické zahrady ve Dvoře Králové - RNDr. Dana Holečková čtenáře s životem šelem v ... Šelmy / Nejlevnější knihy ... . Kniha je zařazena v kategoriích ... V další knize z úspěšné série "Artia" seznamuje autorka - dlouholetá ředitelka zoologické zahrady ve Dvoře Králové - RNDr. Dana Holečková čtenáře s životem šelem v přírodě, kde a jak žijí, jak loví a č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY