Malá knihovnička - Na statku (6 leporel)

Malá knihovnička - Na statku (6 leporel) - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá knihovnička - Na statku (6 leporel).pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá knihovnička - Na statku (6 leporel) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Malá knihovnička - Na statku (6 leporel) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvuky ze statku, Mláďata, Zvířátka na statku, Jídlo ze statku, Kolem statku, Ptactvo na statku – tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se nejmenší děti seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat druhy zvířátek a ptáků z venkova, zjistí, jaké vydávají zvuky, a dozví se i to, jaká jídla a plodiny se na statku pěstují nebo co se z nich vyrábí. Jednotlivá leporela jsou malá a velikostí vhodná přesně do dětské ručky. A až zábavné učení prvních slůvek malé objevitele unaví, mohou si je snadno sami uklidit zpátky do své knihovničky – praktického boxu s bezpečným zavíráním na magnet.


...statku, Mláďata, Zvířátka na statku, Jídlo ze statku, Kolem statku, Ptactvo na statku - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se nejmenší děti seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat druhy zvířátek a ptáků z venkova, zjistí, jaké vydávají zvuky, a ... KNIHY PRO DĚTI - svetmimi.cz - Vše pro vaše ratolesti na ... ... ... Malá knihovnička - Na statku (6 leporel) - Megaknihy.cz ... statku, Mláďata, Zvířátka na statku, Jídlo ze statku, Kolem statku, Ptactvo na statku - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se nejmenší děti seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat druhy zvířátek a ptáků z venkova, zjistí, jaké vydávají zvuky, a ... Zvuky ze statku, Mláďata, Zvířátka na statku, Jídlo ze statku, Kolem statku, Ptactvo na statku - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se nejmenší děti seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat druhy zvířátek a ptáků z venkova, zjistí, jaké vydávají… Všechny informace o produktu Kniha Malá knihovnička - Na statku - 6 leporel Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY