Prozření

Prozření - Jessica Shattuck | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jessica Shattuck
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Prozření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prozření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Shattuck. Číst Prozření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na troskách nacistického Německa se Marianna von Lingenfelsová snaží splnit slib, který dala svému muži, popravenému za spoluúčast při atentátu na Hitlera: nalézt a zachránit manželky a děti ostatních spiklenců. Společně s šestiletým Martinem se vydává přes zbědovanou zemi do Berlína - tam mezi sovětskými vojáky zakouší největší ženské ponížení chlapcova matka, krásná a naivní Benita. Později se podaří zachránit ještě Aniu a její dva syny, které konec války přivedl do sběrného tábora, stejně jako další miliony vykořeněných lidí. Nesourodá skupina se usadí na staletém sídle rodu von Lingenfelsů, kdysi impozantním hradu uprostřed Bavorska, který býval místem setkání nejvyšších společenských vrstev. Nyní se válkou těžce zchátralá pevnost stává útočištěm tří zdrcených žen, kterým z někdejšího života zbylo jen velmi málo. Marianna věří, že prožitá bolest a tragické okolnosti budou dostatečně silným pojidlem, aby s Benitou a Aniou dokázaly držet pospolu. Brzy však začíná zjišťovat, že předválečný život ji i její společnice definoval natolik rozdílně, že nyní nenacházejí společnou řeč. Přesto se snad až posedle snaží dostát svému slibu, aby nakonec došla zdrcujícího poznání, že i nejušlechtilejší úmysly mohou dláždit cestu do pekel.


...ní je mnohovrstevnatý příběh, který má více dějových i časových linek ... Prozření Mary Dyerové ... . Neodehrává se za druhé světové války, tu naopak přeskočí. Děj je z doby před vypuknutím války, největší část se odehrává po jejím skončení v roce 1945 a závěrečná část knihy je zasazena do roku 1991. Není tajemstvím, že na žádných stránkách se nedozvíte informace, které vás dovedou k úplnému pochopení, že buď ego nebo ekonomika svádí k tomu, aby část informací zůstala skryta u zdroje. Naproti tomu já vám s láskou předkládám všechno, co by jste na vaší ce ... rejcka: Prozření ... . Naproti tomu já vám s láskou předkládám všechno, co by jste na vaší cestě k rozvoji duše mohli potřebovat. Promluvte k bohu. To vaše prozření znamená, že se vám ukázal. Ukazuje se jen lidem hloubavym, duchovním. Není to věkem, mně ještě nebylo 40. Ale t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY