Čína, má láska

Čína, má láska - Vladislav Kučík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Kučík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čína, má láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čína, má láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Kučík. Číst Čína, má láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve 2. světové válce působil v Číně tým českých lékařů. Tato skutečnost, nepříliš známá, se mi stala podnětem k napsání románu "Čína, má láska." Součástí největšího válečného konfliktu v dějinách lidstva byla i Druhá čínsko-japonská válka (1937 - 1945), v níž zahynulo na 15 milionů Číňanů. Román je volně inspirován osudy malého týmu českých lékařů a dalšího personálu, jenž působil v čase 2. světové války právě v daleké Číně. Příběh sám je ale symbolickým poděkováním všem zahraničním lékařům, nejen českým, kteří čínské zemi pomáhali v nemilosrdném boji s japonskými agresory.


...má láska Autor: Kučík, Vladislav Nakladatel: Olympia EAN: 9788073765088 ISBN: 978-80-7376-508-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Čína, má láska | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Ve 2. světové válce působil v Číně tým českých lékařů. Tato skutečnost, nepříliš známá, se mi stala podnětem k napsání románu "Čína, má láska." Součástí největšího válečného konfliktu v dějinách lidstva byla i Druhá čínsko-japonská válka (1937 - 1945), v níž zahynulo na 15 milionů Číňanů. Román Obsah knihy: Čína, má láska. Ve 2. světové válce působil v Číně tým českých lékařů. Tato skutečnost, nepříliš známá, se mi stala podnětem k napsání románu " ... Čína, má láska Nakladatelství Olympia a. s. ... . Román Obsah knihy: Čína, má láska. Ve 2. světové válce působil v Číně tým českých lékařů. Tato skutečnost, nepříliš známá, se mi stala podnětem k napsání románu "Čína, má...SOUVISEJÍCÍ KNIHY