LEGO jako investice

LEGO jako investice - Radek Janáč | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Janáč
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
LEGO jako investice.pdf


Chcete si knihu přečíst?LEGO jako investice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Janáč. Číst LEGO jako investice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je návodem a průvodcem toho, jakým způsobem vydělat nákupem a prodejem LEGO®stavebnic, a to v řádu několikanásobku zhodnocení nákupní ceny. Ačkoliv by to málokdo předpokládal, právě LEGO®stavebnice jsou ve světě, ale i u nás, komoditou, se kterou je při obchodování možné dosáhnout velkých zisků. Hlavní výhodou je pak nízké investiční riziko a zároveň velký potenciál zisku v řádu stovek procent. Celá kniha je pojata velmi prakticky a popisuje do detailu všechna úskalí nákupů a prodeje LEGO®stavebnic včetně zásadních rad, podle čeho dané stavebnice vybírat a na co si dát pozor. Zároveň kniha obsahuje seznam stavebnic od roku 2000, jejich nákupní cenu a cenu, za které jsou nyní reálně prodávány, tedy krásný přehled dle jednotlivých kategorií, které dané stavebnice jsou ziskové. Kniha tedy popisuje fantastický svět LEGO®investic pro kohokoliv bez jakýchkoli předchozích zkušeností nebo znalostí.


...ím váhání jsem se rozhodl, že prodám tento magazín www ... Radek Janáč - http://traderi.cz/index.php/vanocni-akce-11 ... ... .Kostky24.cz. Jedná se o jediný magazín v ČR zaměřený na téma LEGO jako investice, zaroven má kniha velmi často LEGO jako investice. Investice Daniel Píša 14.03.2019 | 00:00 0 Koment ... Lego jako (horká) investice. Kdo by neznal lego. Pro děti skvělá hračka, která podporuje fantazii a vylepšuje motorické schopnosti těch nejmenších, v případě rodičů většinou pohroma pro peněženku a pro pořádek na koberci. Ale pozor, lego může být také zajímavou alternativní ... Lego jako investice? - Webtrh ... . Ale pozor, lego může být také zajímavou alternativní investicí. Jelikož Lego kupuju často a sháním starší edice tak mě podobná úvaha taky napadla. Jako investice to dle mě možné rozhodně je a některý Lego kousky jsou teda sakra drahý. Brali js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY