Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová

Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová - Drees Koren | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Drees Koren
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drees Koren. Číst Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Léto, to jsou bosé nohy v trávě, vyhřívání se v záři slunce a dlouhé večery na terase. Léto jsou však i zralé a krásně zbarvené plody, z nichž lze během chvilky vykouzlit v mixéru lahodné nápoje i jiné dobroty. Kromě nejrůznějších variant smoothies a vynikajících koktejlů například i osvěžující ledovou tříšť nebo domácí zmrzlinu. Zkuste si ale připravit také domácí super zdravá smoothies ze super potravin pro správné vykročení do nového dne, oblíbená zelená smoothies i další barevné a chutné nápoje z čerstvých surovin. V této knize najdete nejen recepty na chladivé letní nápoje a osvěžující mražené dobroty, ale dozvíte se také, jak rychle a jednoduše oloupat ovoce, jak si připravit smoothies do zásoby či jak vybrat ten správný mixér.


... kniha za velmi výjimečnou cenu. Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová, je velmi pěkně zpracovaná kuchařka na osvěžující drinky plně živin, vitamínů a minerálů, které oceníte nejenom v létě, ale kdykoli, kdy máte přístupném kvalitnímu zdroji potravin ... Ledova trist levně | Mobilmania zboží ... . Kniha: Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová - Drees Koren. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny bez omezení otevřeny. ... (osvěžující, ovocná, bylinková, ledová) Předmětná hesla Smoothies. Kniha je zařazena v ... Hledáte Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová od Koren Drees? Dnes objedn ... Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny bez omezení otevřeny. ... (osvěžující, ovocná, bylinková, ledová) Předmětná hesla Smoothies. Kniha je zařazena v ... Hledáte Letní smoothies - osvěžující, ovocná, bylinková, ledová od Koren Drees? Dnes objedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY