Oči v srdci na dlani

Oči v srdci na dlani - Felix Boom | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Felix Boom
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oči v srdci na dlani.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oči v srdci na dlani ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Felix Boom. Číst Oči v srdci na dlani Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor čtyř románů a 18 dalších knih jiných žánrů Felix Boom (vlastním jménem Pavel Skramlík) napsal na popud svého přítele básníka Aloise Marhoula svou první básnickou sbírku, v níž se věnuje milostné tématice, která v poezii nikdy nezhasla. A láska nezhasla v životě nikoho z nás. Otázkou bylo, zda ještě vůbec někdo čte poezii a má-li se vůbec psát. Boom se rozhodl, že ano, jelikož poezie – ačkoliv ji nikdy dosud nepsal – byla vždy nejsilnějším motorem jeho emocí, když byly v krizi. A poezie znovu přichází do módy... Napsal 47 básní o lásce se zajímavými pointami ve volném verši a moderním střihu bez sladkobolných banalit v duchu současného myšlení: láska stále přináší štěstí, i když bolí, hojí, zraňuje, je balastem reality a současně jejím motorem. Vnímání lásky očima, srdcem, rukama a dalšími smysly je stále fascinující jako před stoletími. Knížka je výpravná a bohatě ilustrovaná kresbami známého kreslíře a karikaturisty Emila Šourka.


...ni máme, nakreslené cesty a v nich nádej zavri oči, skúšaj výdych, potom nádych začína a končí všetko v nás Je skvělé, že tu spolu můžem být, jít v dešti a mít stejně ... Len pár šťastlivcov má na dlani túto čiaru: Zistite, či ... ... ... Oči v srdci na dlani. Felix Boom. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, v ... Oči v srdci na dlani Autor: Boom, Felix Nakladatel: Blinkr EAN: 9788087579534 ISBN: 978-80-87579-53-4 Ilustrace: Šourek, Emil Popis: 1× kniha, vázaná, 94 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Oči v srdci na dlani. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Oči v srdci na dlani. BOOM Felix ... Oči v srdci na dlani - Felix Boom | Knihy Dobrovský ... . vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Oči v srdci na dlani. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Oči v srdci na dlani. BOOM Felix...SOUVISEJÍCÍ KNIHY