Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem

Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem - Linda Tellington-Jones | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Tellington-Jones
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Tellington-Jones. Číst Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Malé doteky – velké výsledky.“ Metodu Tellington TTouch rozvinula její autorka Linda Tellington-Jones již před 40 lety a od té doby se rozšířila po celém světě. Její aplikace v praxi totiž otevírá nové možnosti v komunikaci se psem. Tato metoda přináší do vztahu mezi člověkem a psem důvěru, podporuje vzájemnou spolupráci a má příznivý vliv na zdraví a mentální schopnosti psa. Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. Rady a návody zde najdou i majitelé psů s problémovým chováním nebo zdravotními problémy.


...echny informace o produktu Kniha Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem - Tellington-Jones Linda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší vztah s vaším psem - Tellington-Jones Linda ... Knihy > Hobby a voľný čas > Zvieratá a chov > Psy, mačky ... ... . V knize Tellington TTouch pro psy, kterou vydalo nakladatelství Plot roku 2018, se dozvíte, jak pomocí jednoduché kombinace výcvikové metody, několika přesných TTouch doteků a tréninků na hřišti se speciálním vybavením, jako je například Balanční vodítko či Bandáže, můžete získat mnohem lepší vztah se svým psem i ... Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem Linda Tellington-Jones Nakladat ... Tellington TTouch pro psy - Dotyková terapie pro hlubší ... ... ... Tellington TTouch pro psy: Dotyky pro zdraví a hlubší vztah s vaším psem Linda Tellington-Jones Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY