Kdy - Věda a umění dokonalého načasování

Kdy - Věda a umění dokonalého načasování - Daniel H. Pink | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel H. Pink
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdy - Věda a umění dokonalého načasování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdy - Věda a umění dokonalého načasování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel H. Pink. Číst Kdy - Věda a umění dokonalého načasování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co je klíčovou, a přitom podceňovanou ingrediencí každého úspěchu? Správné načasování. Žádné obchodní rozhodnutí, školní test, lékařský zákrok, důležitý rodinný rozhovor nebo změna zaměstnání bez něj nemůže dopadnout ideálně. Doposud jsme vhodné načasování považovali za intuitivní umění či dílo šťastné náhody. Daniel Pink však dokazuje, že ve skutečnosti jde o vědu – a ovládnout ji může každý z nás. Dělejte ve správný čas ty správné věci. Pink vydestiloval z přelomových výzkumů a pozoruhodných příběhů knihu plnou praktických rad. Ukazuje, proč byste měli plánovat práci a odpočinek na základě svého chronotypu: takzvaní skřivani, sovy a „třetí ptáci“ totiž v různých fázích dne vynikají v různých typech činností. Porozumíte také psychologickým principům vnímání času, například proč často prokrastinujeme až do půlky projektu, kdy se konečně dostaví spásný „efekt ajaj“. Účinnost Pinkových rad potom rychle poznáte v práci, při studiu i v osobním životě. V knize se mimo jiné dozvíte: - jak si vytvořit správný režim dne, a být tak mnohem efektivnější - zda je lepší začínat dobrou, nebo špatnou zprávou - v jaké části pracovní doby k vám bude úředník či obchodní partner nejvstřícnější - proč existuje krize středního věku a jak ji lépe zvládnout - kdy jít během dne sportovat, chcete-li zhubnout - jak začít v jakémkoli projektu znovu, pokud jste neodstartovali úplně ideálně.


...da a umění dokonalého načasování Daniel H ... Kniha: Kdy (Daniel H. Pink) | Martinus ... . Pink. ... Doposud jsme vhodné načasování považovali za intuitivní umění nebo dílo šťastné náhody. Ve skutečnosti jde však o vědu založenou na poznatcích z psychologie, sociologie a chronobiologie - a ovládnout ji může každý z nás. ... Hledáte Kdy (Věda a umění dokonalého načasování) od H. Daniel Pink? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Start by marking "Kdy ... Kdy - Daniel H. Pink | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . 33 prodejen po celé ČR Start by marking "Kdy: Věda a umění dokonalého načasování" as Want to Read: ... Věda a umění dokonalého načasování. Write a review. Mar 13, 2018 da AL rated it really liked it · review of another edition. Shelves: non-fiction, audio-books. The author does an entertaining job of writing and reading. ... Audiokniha Kdy s podtitule...SOUVISEJÍCÍ KNIHY