Kontemplativní exercicie

Kontemplativní exercicie - Franz Jelics | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Franz Jelics
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kontemplativní exercicie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kontemplativní exercicie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franz Jelics. Číst Kontemplativní exercicie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnoho lidí v hloubi duše hledá živou zkušenost s Bohem, aby nově nasměrovali svůj život. Přitom hledají pokud možno prostý, spontánní a bezprostřední kontakt s Bohem. Autor v této knize předává své zkušenosti z mnohaleté exerciční činnosti, a to s mimořádnou jasnozřivostí a schopností empatie. V deseti oddílech uvádí krok za krokem do blízkosti Boží přítomnosti. Tato praktická cvičebnice může sloužit jako návod na uzavřené exercicie, v nichž se člověk na určitý čas stáhne do ticha, ale je vhodná i pro „exercicie ve všedním dni“.


...kladnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Kontemplativní exercicie - LIBRUM.cz ... . Hanneli Ågotsdatter. er cand.arch, psykoterapeut og meditationslærer. Hun etablerede Kontemplation i 2010. Hanneli er MBSR-underviser uddannet af Jon Kabat-Zinn, Saki Santorelli og Florence Meleo-Meyer på Center for Mindfulness, University of Massachusetts Medical School, USA. Kniha Kontemplativní exercicie (Jalics Franz) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom ... MEDITATION PÅ ÅNDEDRÆTTET - Kontemplation ... . Kniha Kontemplativní exercicie (Jalics Franz) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kontemplativní exercicie, Hory v tichu, Setkání chlapů na cestě, Meditační dny a duchovní obnovy a další terapie. Osobní doprovázení a terapie. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY