Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha

Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha - Eckhart Tolle | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eckhart Tolle
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eckhart Tolle. Číst Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Moc přítomného okamžiku je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších titulů duchovní literatury za posledních několik let. Přítomný okamžik je to jediné opravdové, co v životě můžeme prožívat, a proto bychom se měli naučit ho správně uchopit a na tomto základě budovat svůj život. Tato pracovní kniha skvěle doplňuje a zároveň rozšiřuje myšlenky původní verze. Pokud máte rádi titul Moc přítomného okamžiku, pak vám tato pracovní verze nesmí doma chybět.


...ítomného okamžiku - pracovní kniha Autor: Tolle, Eckhart Nakladatel: Pragma EAN: 9788075498069 ISBN: 978-80-7549-806-9 Originál: Practicing of Power of Now Překlad: Brázda, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (2 ... Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha - Eckhart Tolle ... ... . vydání) Ke knize "Moc přítomného okamžiku - Pracovní kniha" doporučujeme také: Jak si správně přát Franckh, Pierre Cena: 176 Kč Souvislosti Jordánová, Zdeňka Cena: 126 Kč Poznej svůj cíl Jordánová, Zdeňka Cena: 218 Kč Zákon rezonance Franckh, Pierre Cena: 257 Kč ... Kniha Moc přítomného okamžiku je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších titulů duchovní literatury za posledních několik let. Přítomný okamžik je to jediné opravdové, co v životě můžeme prožívat, a proto bychom se měli naučit ho správn ... Kniha Moc přítomného okamžiku - pracovní kniha - Eckhart ... ... ... Kniha Moc přítomného okamžiku je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších titulů duchovní literatury za posledních několik let. Přítomný okamžik je to jediné opravdové, co v životě můžeme prožívat, a proto bychom se měli naučit ho správně uchopit a na tomto základě budovat svůj život. Kniha Moc př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY