Odpovědi z ticha: Jak rozmlouvat se svým osvíceným já

Odpovědi z ticha: Jak rozmlouvat se svým osvíceným já - Jeffrey Chappel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffrey Chappel
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpovědi z ticha: Jak rozmlouvat se svým osvíceným já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpovědi z ticha: Jak rozmlouvat se svým osvíceným já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffrey Chappel. Číst Odpovědi z ticha: Jak rozmlouvat se svým osvíceným já Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Tato kniha patří k tomu nejkvalitnějšímu, co nabízí současná ezoterická či spirituální literatura. J. Chappel na základě deníkových záznamů popisuje, jak dosáhl stavu „osvícení“ a co se dělo poté. Zároveň ukazuje, jak se do té doby snažil řešit různé běžné problémy (pracovní, vztahové, zdravotní a další) na základě rozhovorů s tím, co nazývá své „osvícené Já"". Podstatnou část knihy tvoří záznamy těchto rozhovorů. Odpovědi ""vyššího Já"" na autorovy dotazy přitom mohou býtinspirující pro každého z nás, protože jsou do velké míry univerzální. Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit se svým vlastním „osvíceným Já“ a nacházet tak moudré rady vjakékoliv situaci. Je to totiž tá část naší bytosti, jež je přítomná v každém člověku a s níž se můžeme spojit, kdykoliv si to přejeme. Kniha slouží jako příklad procesu duchovního dozrávání až do okamžiku, jenž lze nazvat „dosažením osvícení“, ale také dál k návratu do běžného života po dosažení tohoto stavu. Autor je moderní člověk staršího středního věku žijící v současné západní společnosti a dokazuje, že mystické zkušenosti nesouvisí s pobytem v klášterech či ášramech ani se životem v přírodě či s jakýmikoliv jinými nezvyklými životními okolnostmi. Ani se žádnou konkrétní duchovní praxí – ačkoliv připouští, že velmi nápomocná je meditace."


...ovědi \"vyššího Já\" na autorovy dotazy přitom mohou být inspirující pro každého z nás, protože jsou do velké míry univerzální ... Tip Za půlnočním sluncem Vánoc - vybersi24.cz ... . Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit se svým vlastním „osvíceným Já" a nacházet tak moudré rady v jakékoliv situaci. Odpovědi "vyššího Já" na autorovy dotazy přitom mohou být inspirující pro každého z nás, protože jsou do velké míry univerzální. Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit se svým vlastním „osvíceným Já" a nacházet tak moudré rady v jakékoliv situac ... Odpovědi z ticha PDF Online - Prazska PDF ... . Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit se svým vlastním „osvíceným Já" a nacházet tak moudré rady v jakékoliv situaci. Odpovědi "vyššího Já" na autorovy dotazy přitom mohou být inspirující pro každého z nás, protože jsou do velké míry univerzální. Najdete zde i návod, jak se také vy můžete spojit s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY