Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2

Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 - Louise Pennyová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Louise Pennyová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise Pennyová. Číst Vražedný chlad: Případy inspektora Gamache 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve Three Pines se zase vraždí. A dokonce o Vánocích. Tentokrát se obětí stala zlá, sobecká, panovačná CC de Poitiers, která si v malebné kanadské vísce koupila „prokletý dům“. Zdá se, že její smrti nelituje vůbec nikdo včetně nejbližší rodiny a že důvod zabít ji měl tady snad každý. Navíc pachatel zvolil naprosto originální způsob vraždy – tak rafinovaný, že dokázal pořádně zamotat hlavu nejen místní policii, ale i vrchnímu inspektorovi Armandu Gamachovi z quebecké Sureté. Gamache však má oproti ostatním jednu velkou výhodu – dobře ví, že aby našel vraha, musí ho nejdřív pochopit. „Vražda je hluboce lidská věc, a to se týká jak zavražděného, tak i vraha.“ Druhá kniha detektivní řady z pera kanadské spisovatelky Louise Pennyové vynesla autorce prestižní cenu Agatha Award za nejlepší klasický kriminální román roku – a jejímu hlavnímu hrdinovi přirovnání k legendám: svéráznému Columbovi či jedinečnému Herculu Poirotovi.


...ý chlad (Inspektor Gamache 2) ... 269 Kč ... Zatisi pripady vrchniho inspektora gamache levně ... ... . Kategorie: Krimi, detektivky: Počet stran: 384: Nakladatel: Knižní klub: Série: Případy vrchního inspektora Gamache: Díl: 2. Rok vydání: 2018: Jazyk: ... Gamache však má oproti ostatním jednu velkou výhodu - dobře ví, že aby našel vraha, musí ho nejdřív pochopit ... Vražedný chlad kniha od: Louise Penny. 84 % 322 hodnocení ... Případy vrchního inspektora Gamache 2. Žánr: Literatura světov ... Hledáte ... Vražedný chlad - Louise Penny | Knihy Dobrovský ... . Žánr: Literatura světov ... Hledáte Případy vrchního inspektora Gamache 2: Vražedný chlad od Louise Penny? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Armand Gamache, vrchní inspektor quebecké Sureté, který je k případu přivolán, však moc dobře ví, že i ta nejidyličtější m ísta na zemi mívají svá nebezpe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY