Anatomický slovník: Původ a význam anatomické terminologie

Anatomický slovník: Původ a význam anatomické terminologie - Antonín Doležal | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Doležal
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anatomický slovník: Původ a význam anatomické terminologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anatomický slovník: Původ a význam anatomické terminologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Doležal. Číst Anatomický slovník: Původ a význam anatomické terminologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anatomie je nepostradatelnou základnou oborů medicínských, přírodovědných či biomedicínských – včetně fyzické antropologie, kineziologie, ergonomiky, biomechaniky, rehabilitace i tělesné výchovy a sportu. Anatomická terminologie představuje gramotnost, která vytváří pevnou bázi pro uvedené obory. Slovník prof. Doležala je mimořádně užitečnou pomůckou pro pochopení rozsáhlé a někdy obtížné anatomické terminologie, a to zejména svým výkladem původu a jazykových (i obecně kulturních) souvislostí latinských, řeckých a dalších pojmů. Současná anatomická terminologie je kulturním dědictvím nesmírné hodnoty, která se postupně vytvářela po celá tisíciletí, slovník proto může být užitečný i pro studenty humanitních oborů a další zájemce o základy současné evropské kultury.


...sná anatomická terminologie je kulturním dědictvím nesmírné hodnoty, která se postupně vytvářela po celá tisíciletí, slovník proto může být užitečný i pro studenty humanitních oborů a další zájemce o základy současné evropské kultury ... Aktuality - Maxdorf.cz ... . (původ a význam anatomické terminologie) PŮVOD A VÝZNAM ANATOMICKÉ TERMINOLOGIE Prof. MUDr. Antonín Doležal, DrSc. Antonín Doležal, ANATOMICKÝ SLOVNÍK. Původ a význam anatomické terminologie ... Anatomický slovník..... 30 Citované prameny ... Anatomický slovník. původ a význam anatomické terminologie. Antonín Doležal. Formát: 160×225 mm Vazba: brožovaná, 231 stran Rok vydání: 2018 Naše cena ... Anatomický slovník - Původ a význam anatomické ... ... . Původ a význam anatomické terminologie ... Anatomický slovník..... 30 Citované prameny ... Anatomický slovník. původ a význam anatomické terminologie. Antonín Doležal. Formát: 160×225 mm Vazba: brožovaná, 231 stran Rok vydání: 2018 Naše cena dnes: 336,- Kč (MC 395,- Kč) Sleva: 59,- Kč (= 15 %) Nakladatel: Maxdorf ISBN: 978-80-7345-571-2 Dostupnost: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY