Poslední dny slávy

Poslední dny slávy - Jaimy Gordonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaimy Gordonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední dny slávy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední dny slávy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaimy Gordonová. Číst Poslední dny slávy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední dny slávy, román, za který Jaimy Gordonová v r. 2010 získala americkou Národní knižní cenu, představuje čtenářům oblíbené dostihové prostředí zcela jinak, než jsou zvyklí. Neodehrává se totiž v kulisách velkých závodů, luxusu a bohatství, ale na samém dně dostihového sportu, na závodišti v zapadákově, kde se koně i lidé „za zenitem“ ze všech sil snaží přežít a účel světí prostředky. Každá z postav, které se nám v tomto přitažlivě hrůzném panoptiku představí, mluví vlastním svérázným jazykem, ale jejich osamělost a izolace pramení z jiné „jinakosti“. Ať už to je věk, barva pleti nebo původ, co je staví na okraj společnosti, když se setkají na scéně zanedbaného závodiště v Západní Virginii, rozehrají spolu napínavé drama plné zoufalství, odhodlání, vášně a koní. Pět postav, pět originálních hlasů, pět osamělých duší potloukajících se kolem nejnižších příček dostihového sportu. Každý den je boj o přežití, a ne všichni přežijí.


... dny slávy, román, za který Jaimy Gordonová v r ... Proč se slaví Velikonoce a velikonoční týden den po dni ... ... . 2010 získala americkou Národní knižní cenu, představuje čtenářům oblíbené dostihové prostředí zcela jinak, než jsou zvyklí. Neodehrává se totiž v kulisách velkých závodů, luxusu a bohatství, ale na samém dně dostihového sportu, na závodišti v ... swed. Statická artová nuda a studená sprcha pro všechny, kdo se na film těšili jako na "Poslední dny" Kurta Cobaina. Van Sant stvořil něco, co se skládá z neúměr ... Poslední dny slávy • RESPEKT ... . Van Sant stvořil něco, co se skládá z neúměrně dlouhých záběrů (například na keř), mumlání zfetované trosky (hlavní postava nepronese jedinou souvislou větu) a potulování se po lese či v lepším případě po domě (to už je docela odvaz, dočkáme ... Kniha Poslední dny slávy Přidat komentář. sorceress15. 1 08.09.2019. Kniha mě na první pohled zaujala svou obálkou, která vystihuje podstatu věci, tedy že se bude jednat o dostihovou tématiku, což mě zau...SOUVISEJÍCÍ KNIHY