Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě

Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě - Bruno Marion | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bruno Marion
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruno Marion. Číst Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnešní svět je příliš rychlý, příliš jiný a příliš chaotický. Globalizace zapříčinila, že se svět kolem nás mění bleskovou rychlostí. A proto je třeba vzít zase otěže do svých rukou a zkusit si s touto příručkou Bruna Mariona naplánovat budoucnost, jakou pro sebe budeme chtít sami. Tento "futuristický mnich" pracuje nejen s teorií chaosu, ale také s fraktálními obrazci. Na těch ukazuje, že se není třeba chaosu bát, je spíše důležité se v něm naučit "chodit"


... Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě Bruno Marion Nakladatel: Bookmedia 2018 Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě Dnešní svět je příliš rychlý, příliš jiný a příliš chaotický ... Diskuse - Babinet.cz / jak žít po partnerově nevěře 2. ... . Globalizace zapříčinila, že se svět kolem nás mění bleskovou rychlostí. Setkával se s technologickými inovátory v Silicon Valley i s duchovními vůdci v Indii. Čím víc ale svět poznával, tím chaotičtější mu připadal. A tak francouzský vizionář Bruno Marion napsal knihu Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě. Chaos - Praktický průvodce - Marion Bru ... Nakladatelství Bookmedia | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Čím víc ale svět poznával, tím chaotičtější mu připadal. A tak francouzský vizionář Bruno Marion napsal knihu Chaos: Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě. Chaos - Praktický průvodce - Marion Bruno - Jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě Dnešní svět je příliš rychlý, příliš jiný a příliš chaotický. Globalizace zapříčinila, že se svět kolem nás mění bleskovou rychlostí. A proto je třeba Praktický p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY