Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi

Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi - Hayley Scott | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hayley Scott
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hayley Scott. Číst Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo jsou Čumáčkovi? Maminka Bobulka, tatínek Gabriel, dcera Stříberka a její bráška Fík. Není to obyčejná rodina... Jsou to králíčci, a navíc hračky! Bydlí v domečku pro panenky ve tvaru šálku, hrajou si ve své podšálkové zahrádce a čtou malinkaté knížečky jako Staré pověsti králičí nebo Salát stokrát jinak. Jejich život se změní, když je jako dárek od babičky Modřenky dostane Štěpánka Jílková. Štěpánka s maminkou se totiž zrovna stěhují, a tak přesun do nového domova čeká i Čumáčkovy. Pomůžou Štěpánce zvyknout si na nový domek a pokojíček s podivnou vůní? A co když se jeden z Čumáčkových ztratí? Kdo z nich je nejvynalézavější a kdo zatoulaného člena rodiny zachrání? Dozvíte se to v této laskavé i vtipné knížce s krásnými ilustracemi, která je sice o obyčejné holčičce, ale i taková obyčejná holčička může zažít neobyčejný den, kdy ve vzduchu voní kouzla a hračky ožívají.


...k v šálku: Seznamte se, Ušáčkovi. Hayley Scott ... Popelka - Nakoukni do pohádky - Anna Milbourne ... ... . Listovat. Milý a vtipný příběh o zvykání si na nový domov, síle rodinných vztahů, holčičce Štěpánce a jejích hračkách - králičí rodince Ušáčkových z domečku v šálku. Věk 5+ Kniha je skladem. Domeček v šálku - Seznamte se, Ušáčkovi. ... Bydlí v domečku pro panenky ve tvaru šálku, hrajou si ve své podšálkové zahrádce a čtou malinkaté knížečky jako Staré pověsti králičí nebo Salát stokrát jinak. Jejich život se změní, když je jako dárek od ... Scott, Hayley: Domeček v šálku - Seznamte se, Ušáčkovi ... ... . Jejich život se změní, když je jako dárek od babičky Modřenky dostane Štěpánka Jílková. ... Domeček v šálku: Seznamte se, Ušáčkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY