Exorcismus mé nejlepší kamarádky

Exorcismus mé nejlepší kamarádky - Grady Hendrix | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Grady Hendrix
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Exorcismus mé nejlepší kamarádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Exorcismus mé nejlepší kamarádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Grady Hendrix. Číst Exorcismus mé nejlepší kamarádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přátelství Abby a Gretchen započalo v den oslavy Abbyiných desátých narozenin a v nerozlučném duchu vztahu, jaký mohou mít jen nejlepší kamarádky, pokračovalo až na střední školu. Abby a Gretchen sice nepocházely ze stejných poměrů, ale jejich zvláštní pouto a veliká vzájemná blízkost tím nikdy neutrpěly – vždy byly jedna druhé oporou, dokázaly se bláznivě bavit, vymýšlet ztřeštěnosti, chodit na dlouhé noční procházky či později jezdit na projížďky v Abbyině starém, rozvrzaném autě. Abby a Gretchen byly kamarádky na život a na smrt... Až do oné osudné noci rok před maturitou, kdy se s Gretchen stalo něco podivného, si obě dívky myslely, že jejich přátelství nemůže nic ohrozit. Když se Gretchen ztratí v lese, zažívají Abby a další dvě spolužačky při jejím celonočním hledání muka – co když už ji nenajdou živou? Gretchen se nakonec objeví – trochu otřesená, ale na první pohled v pořádku. Něco se jí ale té noci stalo a Gretchen už není tou dívkou, co dřív, tedy... ne tak úplně. Grady Hendrix zasadil svůj příběh o velkém přátelství dvou středoškolaček do malého klidného amerického městečka na přelomu let 1988 a 1989. Pro dnešního čtenáře je možná doba, v níž hlavní hrdinové nemají internet ani mobil až nepředstavitelná, ale právě ukotvení do konce osmdesátých let dodává celému příběhu na ještě silnější atmosféře. Zapojení temných sil, o nichž až do samého konce vlastně nevíme, jestli jsou či nejsou skutečné, jen podtrhuje Hendrixovy skvělé vypravěčské schopnosti a mistrně vystavěný příběh stojící na síle a obětavosti pravého přátelství.


...us mé nejlepší kamarádky je jeho druhou česky vydanou knihou a přichází v ní s tématem velkého přátelství, které se musí vyrovnat a poprat s těmi nejtemnějšími silami pekelnými ... Exorcismus mé nejlepší kamarádky Grady Hendrix ... ... . *** „Jeden z těch úžasných románů, které jsou sice psané ve třetí osobě, ale přesto si dokáží čtenáře získat natolik ... Název: Exorcismus mé nejlepší kamarádky Autor: Grady Hendrix Počet stran: 336 Nakladatelství: Jota Můj názor: Píše rok 1982 a je to rok, kdy prezident vyhlásil válku drogám, objevila se nová hra Pac-Man a v kině se objevil film E.T. mimozemšťan, což byl nejoblíbenější film Abby. Kniha Exorcismus mé nejlepší kamarádky Přidat komentář. blackoutzuzi. dnes. Napínavý příběh, u kterého však pokulhávala dův ... Zápisky jedné knihovnice : Exorcismus mé nejlepší kamarádky ... .T. mimozemšťan, což byl nejoblíbenější film Abby. Kniha Exorcismus mé nejlepší kamarádky Přidat komentář. blackoutzuzi. dnes. Napínavý příběh, u kterého však pokulhávala důvěryhodnost postav a také přemíra klišoidníc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY