Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování

Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování - Radvan Bahbouh | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radvan Bahbouh
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radvan Bahbouh. Číst Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné. Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D. je psycholog a matematik. Od roku 1995 přednáší na katedře psychologie FF UK metodologii psychologie, psychometrii a teorii psychodiagnostiky. Dlouhodobě se teoreticky i prakticky věnuje psychologickému koučování.


...ka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování Radvan Bahbouh Nakladatel: Qed Group a ... Bahbouh Radvan | Department of Psychology ... .s. 2018 Kniha: Pohádka o ztracené krajině -- Psychologie sebekoučování - Radvan Bahbouh Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Pohádka o ztracené krajině: Psychologie sebekoučování. Radvan Bahbouh ... Pohádka o ztracené krajině Autor: Bahbouh, Radvan Nakladatel: Qed Gr ... Pohádka o ztracené krajině. Psychologie sebekoučování ... ... . Radvan Bahbouh ... Pohádka o ztracené krajině Autor: Bahbouh, Radvan Nakladatel: Qed Group a.s. EAN: 9788086149615 ISBN: 978-80-86149-61-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 16 × 22 cm ... Pohádka o ztracené krajině. Psychologie sebekoučování - Radvan Bahbouh: Krátky popis: Neodolatelný produkt Pohádka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY