70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut

70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut - Barrie Davenport, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Barrie Davenport,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut.pdf


Chcete si knihu přečíst?70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barrie Davenport,. Číst 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli: na pouhých 10 minut Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stačí deset minut denně a váš život bude jiný! V knížce najdete 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení na ráno, dopoledne, odpoledne a večer, které můžete snadno začlenit do svého každodenního života. Pomohou vám zklidnit vaše tělo a mysl, stanete se díky nim spokojenějšími, budete mít pocit, že dny jsou delší a lépe si je užijete. Získáte i více času pro svou rodinu, pro sebe sama a pro to, co vás baví a těší. Zlepší se vaše fyzická a duševní pohoda a výrazně se omezí negativní emoce a myšlenky, pocity strachu a úzkosti. Zkvalitní se vám spánek, paměť, koncentrace a celkový výkon. Podstatou těchto cvičení a návyků je všímavost – mindfulness. Jde o zaměření pozornosti na to, co právě děláte – ať už pracujete, odpočíváte, uklízíte nebo si hrajete s dětmi. Každou minutu, kdy budete praktikovat všímavost, si vytvoříte zásobu vnitřního klidu, který vás podpoří v době „nevědomého žití“. I když si osvojíte jen jediný ze sedmdesáti popsaných způsobů procvičování všímavosti, budete spokojenější, klidnější a emočně vyrovnanější. Zbavíte se okovů zažitých stereotypů a celý svůj život uvidíte pozitivněji.


...ení pro zklidnění těla a mysli Kniha přináší 70 jednoduchých tipů, rituálů a cvičení, které budou mít blahodárný vliv na vaši duševní a fyzickou pohodu ... 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli ... . Pomohou zmírnit stres a úzkost,... Kupte knihu 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut od S. J. Scott, Barrie Davenport na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha: 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut (S. J. Scott a Barrie Davenport). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! S. J. Scott, Barrie Davenport 70 cvičení pro zklidnění těla a mysl ... 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli - na pouhých 10 minut ... . J. Scott a Barrie Davenport). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! S. J. Scott, Barrie Davenport 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut Přeloženo z anglického originálu knihy S. J. Scotta a Barrie Davenportové 10-MINUTE MINDFULNESS - 71 Simpl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY