Byl jsem při tom

Byl jsem při tom - Jerzy Kosinski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jerzy Kosinski
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Byl jsem při tom.pdf


Chcete si knihu přečíst?Byl jsem při tom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerzy Kosinski. Číst Byl jsem při tom Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chance je zahradník, který desítky a desítky let žije jen na malém prostoru domu a zahrady. O světě okolo sebe neví téměř nic, zná ho jen z televizní obrazovky. Když jeho pán zemře, musí opustit bezpečnou zónu a poprvé od svých čtrnácti let vyjde mezi lidi. Automobily jsou úplně jiné než přepychový ford ze třicátých let, který Chance desítky let oprašoval. Není divu, že přehlédne limuzínu a stane se účastníkem dopravní nehody, jak se píše v protokolech. Prostoduchý muž vstupuje náhle řetízkem náhod do velkého světa byznysu. Kosinski svým námětem ilustruje Sartrovu myšlenku, že peklo je neschopnost uniknout druhým, kteří vám znovu a znovu dokazují, že jste takoví, jak vás vidí oni. Tento dojemný a neuvěřitelně komický příběh je znám i díky filmovému zpracování z roku 1979 v hlavní roli s Peterem Sellersem, jehož herecký výkon dělá ze snímku nezapomenutelný zážitek. Tento dojemný a neuvěřitelně komický příběh je znám i díky filmovému zpracování z roku 1979 v hlavní roli s Peterem Sellersem, jehož herecký výkon dělá ze snímku nezapomenutelný zážitek.


... to bylo proto, že během pár minut v pro něj "nehostiné" civilizaci byl opět uzavřen do jiného sídla, kde se zaplete s vládou, která ho považuje za záhadného génia, o kterém nikdo nic neví ... Kniha: Byl jsem při tom (Jerzy Kosinski) | Martinus ... . Já vím jen to, že jsem se často nudil a Sellers to celý nedokázal utáhnout. (5.8.2009) Byl jsem při tom je něco mezi Písařem Bartlebym od Melvilla a obráceným Procesem nebo zámkem od Kafky. Hlavní hrdina se jmenuje Příhoda (Chance v angličtině je trochu lepší - poznámka Pečiva) a je to ne moc inteligentní muž bez minulosti, kterej se stará o zahradu svého pána a ve volným čas ... Byl jsem při tom - Jerzy Kosiński | Databáze knih ... . Hlavní hrdina se jmenuje Příhoda (Chance v angličtině je trochu lepší - poznámka Pečiva) a je to ne moc inteligentní muž bez minulosti, kterej se stará o zahradu svého pána a ve volným čase čumí na bednu. We would like to show you a description here but the site won't allow us. Byl jsem při tom kromě nadčasové politické a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY